Casa Temporada Seringueira
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Temporada Seringueira Olímpia με 2 υπνοδωμάτια απέχει 2 χλμ. από το Hot Beach Olímpia και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μπόουλινγκ.
Το Υδάτινο Πάρκο Thermas of Laranjais απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτή τη βίλα με 2 μπάνια, ενώ Orquidário Aguapey είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ντους.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχονται μαγειρικά σκεύη για μαγείρεμα στον χώρο. Sorveteria Point Do Verao βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Εκθεσιακό Κέντρο Recinto do Folclore1 χλμ.
- Orquidário Aguapey1,4 χλμ.
- Restaurante & Pizzaria Tropicália1,7 χλμ.
- Olímpia Open Mall1,8 χλμ.
- Μουσείο Λαογραφίας και Ιστορίας Maria Olimpia1,4 χλμ.
- το Hot Beach Olímpia1,9 χλμ.
- H2A Bar & Boliche1,7 χλμ.
- Comunidade Imaculada1,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Κρατικό Αεροδρόμιο Prof. Eribelto Manoel Reino61 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Υδάτινο πάρκο
- Παροχές BBQ
- Μπόουλινγκ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Temporada Seringueira έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Seringueira μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Temporada Seringueira;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Temporada Seringueira αποτελεί 63$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Casa Temporada Seringueira διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Temporada Seringueira θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.